Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

Kominki do ceramiki lub betonu - podział według grup i produktów

Zobacz mniej znane rozwiązania do wentylacji dachówek ceramicznych i betonowych czyli kominki TILE 110 oraz szczelne przejścia dachowe dopasowane do wszystkich znanych i najbardziej popularnych pokryć dachowych ceramicznych i betonowych występujących w Polsce - JAW Konin - Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań i uszczelnień dachowych.

Kominki wentylacyjne do dachówki TILE Ø110

Kominki wentylacyjne TILE Ø110 to rozwiązania przeznaczone do wentylacji pokryć dachowych pokrytych dowolnym typem dachówki ceramicznej jak i betonowej, z bardzo dużą ilością przejść dachowych do różnych modeli dachówek od profili S, poprzez podwójne S, rzymskich, greckich, esówek, podwójnych esówek oraz przejść do karpiówki do układania w łuskę oraz koronkę. Wysokość kominka wentylacyjnego to 495 mm przy średnicy 110 mm (całkowita wysokość obejmuje również wysokość głowicy). Kominki Tile występują w wersji standard, z dociepleniem oraz z wentylatorem o wydajności 305 m3/h. Kominki do dachówki typu TILE 110 występują w 5 standardowych kolorach do wyboru, a dodatkowo istnieje mozliwość lakierowania w dowolnym kolorze za dopłatą.

Zestaw zawiera wkręty do mocowania kominka w przejściu dachowym, potrzebnne przejście dachowe, uszczelnienie, rurę podłączeniową i posiada wpudowaną poziomicę do regulacji kąta nachylenia na dachu.

Poszczególne kominki wentylacyjne do dachówki ceramicznej i betonowej :

Kominek TILE Ø110mm nieizolowany z przejściem do dachówek ceramicznych lub betonowych grupa K56

Jest to kominek wentylacyjny bez docieplenia do montażu na dachówce ceramicznej lub betonowej z odpowienio dobranym przejściem dachowym.

Wysokość: 500mm | Średnica: Ø110m | Wbudowana poziomica | 5 kolorów do wyboru

Kominek TILE Ø110mm izolowany z przejściem do dachówek ceramicznych lub betonowych grupa K57

Jest to kominek wentylacyjny z dociepleniem do montażu na dachówce ceramicznej lub betonowej z odpowienio dobranym przejściem dachowym.

Wysokość: 500mm | Średnica: Ø110m | Wbudowana poziomica | 5 kolorów do wyboru

Kominek TILE Ø110mm z wentylatorem z przejściem do dachówek ceramicznych lub betonowych grupa K62

Jest to kominek wentylacyjny z wentylatorem do montażu na dachówce ceramicznej lub betonowej dla zwiększenia ciągu wentylacji w zakresie do 305 m3/h.

Wysokość: 500mm | Średnica: Ø110m | Wbudowana poziomica | 5 kolorów do wyboru

Wywietrznik połaciowy TILE z dowolnym przejściem do dachówek grupa K60

Jest to niski połaciowy wywietrznik wentylacyjny do montażu na dachówce ceramicznej lub betonowej z przejściem dachowym (przejścia poniżej).

Zestaw zawiera wywietrznik, wkręty farmerskie | 5 kolorów + RAL na życzenie

Zestawienie przejść dachowych dla kominków TILE :

Kolorystyka RAL wentylacyjnych kominków dachowych Wirplast:

Kolorystyka ogólna kominków wentylacyjnych WIRPLAST

Fotografia przedstawia rzeczywiste barwy kominków do wentylacji dachów, lecz należy pamiętać o tym, że obrazy wyświetlane na monitorze z reguły nie odzwierciedlają ich 100% wyglądu w rzeczywistości.

10 kolorów obecnie do wyboru według palety RAL: 7046, 8017, 8019, 7024, 7021, 3009, 6020, 9005, 8004, 8003

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.