Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Kominki do wentylacji pokryć dachowych polskiej firmy WIRPLAST i VILPE - Eksperci od Dachów

Kominki wentylacyjne - podział według grup i produktów

Zobacz rozwiązania, które pozwolą Ci doskonale zwentylować Twój dom niezależnie od typu pokrycia dachowego - JAW Konin czyli Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań.

Kominki do blachodachówek profilowanych

Polecamy doskonałej jakości polskie kominki wentylacyjne PERFEKTA w średnicach Ø110 i Ø150mm nieizolowane, izolowane oraz z wentylatorem w komplecie z wkrętami farmerskimi, uszczelnieniem i wbudowaną poziomicą montażową.

zobacz kominki Wirplast do blachodachówki ...

Kominki do rąbka, gontów, trapezów i płyt warstwowych

Polecamy kominki dachowe wentylacyjne NORMAL w średnicach Ø110 i Ø150mm przeznaczone do rąbka stojącego, pap asfaltowych, istniejących gontów bitumicznych, płyt warstwowych oraz pokryć trapezowych z szeroką dolną podstawą (min 24 cm) i pokryć płaskich w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem jako kompletny zestaw montażowy.

zobacz kominki Wirplast do trapezów ...

Kominki wentylacyjne uniwersalne

Polecamy kominki wentylacyjne uniwersalne typu UNIWERSAL w średnicy Ø110mm przeznaczone do pokryć profilowanych i do dowolnych blachodachówek w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem wraz z rurą przyłączeniową.

zobacz kominki Wirplast uniwersalne ...

Kominki wentylacyjne do dachówki

Polecamy kominki idealnie dopasowane do dachówek typu TILE w średnicy Ø110mm przeznaczone do pokryć ceramicznych i betonowych w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem w 5 kolorach standardowych i lakierowane.

zobacz kominki Wirplast do dachówek ...

Kominki wentylacyjne do dachówki z aluminium

Polecamy kominki aluminiowe do dachówek ceramicznych Creaton, Roben, Rupp, Koramic w średnicy Ø150mm, które kolorystyką pasują do konkretnego modelu dachówki zarówno angobowanej jak i glazurowanej. Zapewniają doskonałą wentylację, są bardzo wytrzymałe i bardzo szczelne.

zobacz kominki aluminiowe do dachówek ...

Kominki wentylacyjne do dachówki z ceramiki

Polecamy kominki ceramiczne wykonywane na życzenie do wszystkich dachówek ceramicznych w średnicy Ø120mm, które mogą być wykonane z dowolnym typem zakończenia jak i pod kąt pochylenia połaci dachowej.

zobacz kominki ceramiczne do dachówek ...

Kominki wentylacyjne do gontów i papy

Polecana wentylacja typu STANDARD w średnicy Ø110mm oraz NORMAL w średnicy Ø110 i Ø150mm przeznaczone do pokryć bitumicznych w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem do istniejących jak i powstających dachów.

zobacz kominki Wirplast do gontów i papy ...

Proste wywietrzaki dachowe do papy

W grupie wywietrzaków dachowych, proponujemy całą gamę doskonale zaprojektowanych tanich elementów do wentylacji pokryć dachowych firmy WIRPLAST, które wykorzystują energię wiatru w celu zwiększenia ciągu wentylowanych pomieszczeń nawet w przypadku niewielkiej siły wiatru.

Wywietrzaki są tak skonstruowane, że nie pozwalają na przedostawanie się wody deszczowej do srodka kanału i nadają się idealnie na zabudowy przewodów kominowych i wentylacyjnych. Wywietrzaki dostępne są w kolorystyce szarej RAL 7046 oraz brązowej RAL 8017 w średnicach Ø50, Ø75, Ø110, Ø160 oraz Ø200mm.

Wywietrzaki, kominki wentylacyjne wraz z podstawami montażowymi to wszechstronny uniwersalny system doskonałej wentylacji do każdego rodzaju pokrycia dachowego.

zobacz wywietrzaki dachowe Wirplast ...

Kominki obrotowe typu tulipan

Polecane kompletne kominki wentylacyjne TURBO PERFEKTA i TURBO NORMAL w średnicy Ø150mm przeznaczone do blachodachówki, pokryć asfaltowych płaskich, trapezów, dachówki ceramicznej i betonowej wraz z dowolnym przejściem dachowym.

zobacz kominki obrotowe Wirplast ...

Przejścia antenowe

Polecamy przejścia antenowe z przejściem dachowym do dachówek TILE, blachodachówek PERFEKTA, pokryć płaskich i trapezowych NORMAL i UNIWERSAL oraz gontów asfaltowych STANDARD. Redukcja od Ø19-Ø90mm.

zobacz przejścia antenowe Wirplast ...

Przejścia do solarów dachowych

Zalecane przejścia dachowe do instalacji solarnych do dachówek TILE PS, blachodachówek PERFEKTA PS, pokryć płaskich i trapezowych NORMAL i UNIWERSAL PS oraz papy i gontów asfaltowych STANDARD w zestawie z wkrętami i nasadką.

zobacz dostepne przejścia do solarów Wirplast ...

Czapy i nasady kominowe z PCV

Cała grupa czap i nasad kominowych wykonywanych pod indywidualne wymiary ALFAWENT,ALFAWENT PLUS, BETAWENT, TULIPAN, które można montować na dowolnych nakrywach kominowych w celu ochrony przed deszczem i śniegiem.

zobacz czapy i naasady kominowe Wirplast ...

Skandynawskie kominki Aero VILPE

AERO VILPE to efektywny, bardzo wydajny skandynawski system wentylacyjny przenoszący powietrze usuwane spod połaci dachowej, kanalizacji lub wnętrza budowli, również za pomocą urządzeń wentylujących i okapów.

Elementy wykonane z polipropylenu odpornego na korozję, czynniki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, oraz uderzenia. Przyjazne dla środowiska, obojętne chemicznie, nadające się do recyklingu. Konstrukcja niskociśnieniowych kominków minimalizuje problemy z hałasem, zapachem, wilgocią i zabrudzeniem, cechując się przy tym wysoką wydajnością. Zastosowane rozwiązania sprzyjają łatwemu i szybkiemu montażowi.

AERO to wszechstronny uniwersalny system doskonałej wentylacji do każdego rodzaju pokrycia dachowego.

zobacz kominki skandynawskie VILPE ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.