Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel POWERLINE polecana izolacja dachu skośnego z poliuretanu

Płyty z poliuretanu POWERLINE na ekonomiczne docieplanie poddaszy

Zobacz ekonomiczne rozwiązania z poliuretanu do dociepleń poddaszy w budownictwie agro i przemysłowym - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Powerline.

    Powerline - izolacja na dach skośny

To idealna wewnętrzna izolacja przeznaczona dla sektora przemysłowego oraz rolniczego (w środowisku neutralnym). POWERLINE jest twardą poliizocjanurową płytą termoizolacyjną o szczególnej strukturze w 100% wolną od freonów, wykonaną z pianki występującej pod nazwą TAUfoam by Recticel. Płyta niniejsza obustronnie pokryta jest warstwą grubej, karbowanej folii aluminiowej. Okładziną aluminiową zabezpieczono również dłuższe boczne krawędzie płyty. Widoczna strona płyty pokryta jest dodatkowo białym lakierem.

Oferując swoim klientom materiał Powerline Recticel proponuje najlepszy rodzaj izolacji przeznaczony zwłaszcza do budynków przemysłowych, ale również rolniczych. Używając płyt Powerline możesz być zatem pewien że Twój dach jest doskonałej jakości.

Wysokiej jakości izolacja zawsze przynosi korzyści. Wyższe koszty związane z zakupem lepszej izolacji zwracają się w relatywnie krótkim okresie dzięki niższym rachunkom za energię.

Dzięki niskiej wartości współczynnika Lambda (λ=0.024) izolacja jest znacznie lepsza, a tym samym może być cieńsza. Cienkie płyty powodują oszczędności w postaci możliwości użycia krótszych i jednocześnie tańszych elementów montażowych, np. śrub, a transport materiału skraca się o połowę. Chodzi tu zarówno o dostawę na budowę, rozładunek jak i transport na dach lub też na nim – lepszej jakości materiał oznacza zapotrzebowanie na mniejszą jego ilość.

Płyta Powerline pozwala zapewnić optymalne warunki wewnątrz budynków chroniąc zarówno przed upałem jak i chłodem. Dzieki zastosowaniu efektywnej termoizolacji koszty ogrzewania zostają znacznie zredukowane, a to dla przedsiębiorcy oznacza oszczędność pieniędzy.

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.