Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel Eurothane Silver izolacja dachu płaskiego z poliuretanu

Płyty z poliuretanu EUROTHANE SILVER na docieplanie dachów płaskich

Zobacz idelane rozwiązanie z poliuretanu na docieplenie dachów płąskich w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Eurothane SILVER.

    Eurothane Silver - skuteczna izolacja dachów płaskich

Eurothane Silver jest uniwersalną płytą termoizolacyjną przeznaczoną na dachy płaskie posiadającą jak wszystkie nasze produkty znak jakości Keymark. Materiał posiada wyjątkowe wartości izolacyjne, jako że ich współczynnik Lambda (λ) wynosi tylko 0.023 W/mK.

Keymark (znak jakości) jest wynikiem rygorystycznego systemu dobrowolnej certyfikacji wydawanym przez CEN. Pozwala na odróżnienie produktów oznaczonych CE, który stanowi potwierdzenie spełnienia wymagań zasadniczych dotyczących bezpieczeństwa, czyli minimalnych warunków gwarantujących bezpieczeństwo, od produktów zgodnych z europejskimi szczegółowymi standardami produktu kompletnego.

Certyfikowanie produktu znakiem Keymark nie ogranicza odpowiedzialności producenta jedynie do fabryki, jak się to się dzieje w przypadku obowiązkowych audytów związanych z certyfikatem CE. W przypadku Keymark audytor może dokonać zakupu produktu w punkcie sprzedaży i poddać go badaniu w niezależnym laboratorium. Co więcej - żaden z wyników badań nie może być gorszy od zadeklarowanej przez producenta wartości. Badania te przeprowadzane są dwa razy w roku. Ponadto, Keymark gwarantuje konsumentom pewność, że wszystkie wymagania norm europejskich związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i ochroną środowiska zostały spełnione.

Eurothane Silver produkowane jest z pianki PIR i posiada Euroklasę B S2 D0 w przekładzie końcowym na blasze trapezowej.

Eurothane Silver zawiera w swojej strukturze aluminium i jest pokryta wielowarstwowym laminatem odpornym na działanie gazów. Instalacja płyt jest bardzo szybka i łatwa. Twoje przedsięwzięcie zostanie wykonane w bardzo krótkim czasie.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna Eurothane SILVER

Deklaracja Zgodności

Produkty Recticela

Pakowanie Produktów

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.