Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel Eurothane G izolacja wewnętrzna poliuretan i rigips

Płyty z poliuretanu EUROTHANE G na ekonomiczne docieplanie poddaszy

Zobacz ekonomiczne rozwiązania z poliuretanu połączonego od razu z płytą rigips do dociepleń wewnętrznych poddaszy, sufitów i ścian w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Eurothane G.

    Eurothane G - izolacja plus rigips

Eurothane G, idealna wewnętrzna izolacja, jest unikatowym i trwałym produktem firmy Recticel. Decydując się na panele Eurothane G otrzymujesz nie tylko doskonałą izolację o wysokich właściwościach izolacyjnych, ale jednocześnie nowe wykończenie ściany przygotowane do malowania, tapetowania oraz przystosowane pod montaż przedmiotów. Aby sprostać temu wyzwaniu Eurothane G jest pokryte z jednej strony płytą gipsowo-kartonową z warstwą paroizolacji pomiędzy tymi dwoma elementami.

Eurothane G jest bardzo praktycznym produktem w przypadku renowacji czy zmiany wystroju Twojego poddasza lub loftu. Jednak również w wypadku budynków zabytkowych, gdzie zmiana elewacji zewnętrznej jest zabroniona Eurothane G stanowi nader wygodne rozwiązanie. Dzięki doskonałym właściwością izolacyjnym możesz cieszyć się dodatkową powierzchnią zaoszczędzoną w wyniku zastosowania cienkich paneli.

Eurothane G może być też stosowane, jako izolacja od wewnątrz ścian czy sufitów. Instalacja paneli zarówno przy użyciu kleju jak i w przypadku montażu mechanicznego jest szybka i łatwa. Twoje przedsięwzięcie zostanie wykonane w bardzo krótkim czasie.

Płyty Eurothane idealnie izolują dzięki swojej niskiej wartości współczynnika lambda ( λ=0.023 ) wynikającemu ze specyficznej zamkniętej strukturze komórkowej. Recticel posiada wiarygodne informacje, które udowadniają stabilność współczynnika lambda swoich produktów.

Wybór sposobu montażu oraz struktury roboczej uzależniony jest w dużej mierze od rodzaju podłoża, jak również wymogów budowlanych. Płyty EUROTHANE G zastosowane mogą zostać jako wykończeniowo-termoizolacyjna warstwa ścian, sufitów lub ścianek działowych. W tym zastosowaniu EUROTHANE G zamontowane zostaje najczęściej na drewnianym podłożu

Jako wykończenie ścian może zostać bezpośrednio zamontowane na podłożu poprzez zastosowanie metody klejenia.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna Eurothane G

Deklaracja Zgodności

Produkty Recticela

Pakowanie Produktów

Ulotka informacyjna

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.