Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel Eurothane Bi-3 docieplenie na dach płaski i taras z poliuretanu

Płyty z poliuretanu EUROTHANE Bi-3 na docieplanie tarasów i dachów płaskich

Zobacz doskonałe docieplanie Eurothane Bi-3 firmy Recticel z poliuretanu PUR na dachy płaskie w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym pasywnym oraz na tarasy - buduj pasywnie z głową i energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Eurothane Bi-3.

    Eurothane Bi3 - docieplenie dachów płaskich

Eurothane Bi-3 jest płytą poliuretanową pokrytą z dwóch stron bituminizowanym włóknem szklanym. Jej przeznaczenie to głównie dachy płaskie i tarasy na podłożu betonowym.

Płyta Eurothane Bi-3 jest stosowana już od 40 lat w Belgii, gdzie stała się standardowym produktem izolacyjnym dachów płaskich i tarasów czy to w nowych obiektach czy też w przypadku projektów renowacyjnych. Zwłaszcza w przypadku renowacji możesz ulepszyć swój dach przy pomocy trwałej izolacji, stosując ją np. pomiędzy istniejącym już a nowym dachem.

Właściwości izolacyjne Twojego materiału zależą od współczynnika przewodzenia ciepła (λ) oraz grubości izolacji. Wysoka wartość izolacyjna płyt Eurothane Bi-3 pozwala na zmniejszenie ich grubości do minimum. Końcowa grubość dachu jest niższa a ciężar stosunkowo niewielki, możesz więc tym samym uniknąć późniejszych problemów z dopasowaniem odpowiednich detali konstrukcyjnych.

Te płyty izolacyjne mają wyjątkow bardzo dobrą wytrzymałość na ściskanie pozwalając na chodzenie po dachu czy tarasie, na których zostały użyte. Tego rodzaju izolacja powoduje obciążenie dachu tylko w niewielkim stopniu, co umożliwia zastosowanie lżejszej konstrukcji. Poręczny format przyczynia się do łatwego i sprawnego montażu.

W ofercie także Eurothane Bi-3A czyli wersja Eurothane Bi-3 ze spadkiem tam dzie może zbierać się woda. System pozwala na doskonałe odprowadzanie wody.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna Eurothane Bi-3

Deklaracja Zgodności

Produkty Recticela

Pakowanie Produktów

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.