Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel Eurothane Al Quattro docieplenie na dach skośny z poliuretanu

Płyty z poliuretanu EUROTHANE AL QUATTRO na docieplanie dachó skośnych

Zobacz doskonałe docieplanie Eurothane AL Quattro firmy Recticel z poliuretanu na gotowe sufity w budownictwie przemysłowym i rolniczym pasywnym. - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Eurothane AL Quattro w długościach nawet do 13mb.

    Recticel Eurothane AL Quattro - docieplenie sufitu

To bardzo trwała izolacja budynków przemysłowych i rolniczych płytami zabezpieczonymi okładziną z czterech stron o bardzo małym współczynniku przenikania ciepła (0.028).

Oferując klientom Eurothane Al Quattro Recticel proponuje najlepszy rodzaj izolacji przeznaczony szczególnie do budynków inwentarskich. Eurothane Al Quattro zostało tak dostosowane, aby spełnić specyficzne wymagania sektora rolniczego. Płyta zapewnia optymalne warunki wewnątrz budynków i minimalizuje ewentualne straty. Dzięki efektywnej izolacji, Twoje produkty pozostają najlepszej jakości.

W wypadku zastosowania Eurothane Al Quattro, jako izolacji budynku inwentarskiego, nie tylko prosięta, kury czy krowy czują się lepiej – ale również ich hodowca. Zdrowy inwentarz zapewnia lepszy dochód. Dodatkowo - koszty ogrzewania zostają znacznie zredukowane, a to dla właściciela oznacza oszczędność pieniędzy. Natomiast zastosowanie okładziny z czterech stron w wypadu płyty Eurothane Al Quattro oraz montaż na profilach zapewnia bezpieczeństwo i łatwość zmywania powierzchni.

Płyty izolacyjne Eurothane Al firmy Recticel nie tylko spełniają podstawowe zalecenia, ale również je przewyższają. Płyty izolacyjne zostały zaprojektowane specjalnie do tego typu zastosowań. Stanowią także idealne rozwiązanie dachy skośne, sufity podwieszane w budownictwie przemysłowym i rolniczym, a także w na obietach warsztatowych itp. .

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.