Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Zabezpieczenia przeciwśniegowe na dachy z dachówki oraz blachodachówki - JAW Konin - Eksperci od Dachów

Płotki i śniegołapy - podział według produktów

Zobacz rozwiązania, które pozwolą Ci zabezpieczyć dach przed zsuwaniem się śniegu po połaci dachowej oraz śniegołapy dachowe do rozbijania zsuwającego się śniegu - JAW Konin czyli Twój dostawca sprawdzonych i pewnych rozwiązań.

Płotki przeciwśniegowe do zabepieczania przed śniegiem

Płotki przeciwśniegowe dla zabezpieczania przed śniegiem

Płotek dachowy to element służący do zatrzymania gwałtownie osuwającego się śniegu i cześciowego jego rozbicia na pokryciach dachowych. Zapobieganie powyższym niebezpieczeństwom jest szczególnie ważne ponieważ ciężka tafla spadającego śniegu może doprowadzić nawet do śmierci przechodzących ludzi.

Płotki przeciwśniegowe są droższym wariantem niż śniegołapy, lecz znacznie skuteczniejszym ponieważ skutecznie blokują osuwający się śnieg nawet w bardzo dużych ilościach i nie pozwalają mu na gwałtowny spadek z dachu.

zobacz płotki przeciwśniegowe i mocowania ...

Śniegołapy dachowe Snowstopper do rozbijania zsuwającego się śniegu.

Śniegołapy dachowe Snowstoper blach dachowych i dachówek

Śniegołap typu Snowstopper to nowoczesne w montażu - i jednoczenie ekonomiczne cenowo - zabezpieczenie przeciwśniegowe w kształcie trójkąta przetłoczone z blachy stalowej z zamkiem mocującym dopasowanym do rodzaju pokrycia dachowego.

System snowstoper to system wytrzymały i szybki w montażu, a jednoczesnie bardzo skuteczny w rozbijaniu śniegu i częściowym blokowaniu zsuwającego się śniegu.

Śniegołapy można zamontować na pokryciach z blachodachówki, pokryciach trapezowych jak i na dachach betonowych oraz ceramicznych.

zobacz śniegołapy snowstopper ...

Śniegołapy dachowe do blokowania i rozbijania śniegu "łezki".

Śniegołapy dachowe do blachodachówek i dachówek

Śniegołap to element służący do rozbijania gwałtownie osuwającego się śniegu na pokryciach dachowych. Częściowo zatrzymuje też pokrywę śnieżną. Zapobieganie powyższym niebezpieczeństwom jest szczególnie ważne nad wejściami do budynków, chodnikami, wjazdami do garaży, miejscami parkingowymi, placami zabaw itp.

Śniegołapy z blachy stalowej typu "łezka" to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Śniegołapy typu "łezka" można montować tylko na pokryciach z blachodachówki lub na trapezach dachowych. Śniegołapy stalowe ze wspornikiem można montować także na dachówkach ceramicznych oraz betonowych.

zobacz śniegołapy i ich mocowania ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.