Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Blachodachówka z posypką mineralną Lindab Roca JAW Eksperci Od Dachów - Konin

Blachodachówka na rdzeniu z niezwykle wytrzymałego alucynku LINDAB ROCA z posypką mineralną.

Zobacz wspaniałe i lekkie rozwiązania Lindab Roca w najtrwalszych surowcach z hut szwedzkich SSAB pokrytych kolorową posypką kwarcową całkowicie odporną na działanie UV - czyli Twój wybór na długie lata w najniższej cenie.

Lindab Roca - lekkość z żywotnością dachówki.

Blacha dachowa z posypką mineralną Roca Toscana

Kształt profilu Toscana doskonale imituje dachy śródziemnomorskie więc jeśli chcesz by Twój dach miał piękny i wyrafinowany włoski styl to jest rozwiązanie wprost doskonałe. Idealny typ blachodachówki, który pozwoli na stworzenie pięknego dachu nowego jak i remontowanego (2.2szt/m2).

Kolory blachodachówki z posypką Lindab Roca Toscana:

Tabela przedstawia barwy blachodachówek z posypką mineralną na rdzeniu z alucynku, lecz pamiętaj o tym, że czasem obrazy wyświetlane na monitorze mogą nie odzwierciedlać ich rzeczywistego wyglądu.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Katalog blachodachówek LINDAB Roca z posypką

Instrukcja montażu LINDAB ROCA

Blacha dachowa w posypce mineralnej Roca Madera

Blachodachówka o tym kształcie imituje piekny styl gontu i nadaje stylu charakterystycznego dla domków góralskich. Idealny typ pokrycia by znacząco wyróżnić się na tle innych tradycyjnych pokryć (2.2szt/m2).

Blacha dachowa w posypce mineralnej Roca Serena

Blachodachówka o tym wyglądzie imituje dachówki profilowane i nadaje bardzo nowoczesnego stylu i wyglądu. Jak każdy z produktów Roca nadaje się do kreowania stylistyki nowoczesnych pokryć i modernizacji już istniejących (2.1szt/m2).

Blacha dachowa w posypce mineralnej Roca Rustica

Styl tej blachodachówki świetnie imituje kształt karpiówki i pozwala ukształtować pokrycie dachowe w dowolnym stylu. Jak każdy z modeli Roca jest bardzo lekki i świetnie się sprawdza w tradycyjnej architekturze staropolskiej (2.1szt/m2).

Obróbki systemowe z posypką do dachów Lindab Roca

Zarys elementów systemowych do obróbek kalenic, koszy, szczytów występujących w systemach Lindab Roca. Wszystkie elementy wykonane w posypce mineralnej.

Kolorystyka dachów Lindab Roca

Zobacz kolory blachodachówek z posypką mineralną LindabRoca, lecz pamiętaj o tym, że czasem obrazy wyświetlane na monitorze mogą nie odzwierciedlać ich rzeczywistego wyglądu z powodu kalibracji kolorów.

Lindab Roca - Dane Techniczne.

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.