Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Gont bitumiczny podwójnie klejony klasyczny, tradycyjny, nowoczesny i zabytkowy - WERNER

Gont na dach Werner - z klejem na całej powierzchni

Zobacz zawsze popularne i klasyczne rozwiązania gontowe w wielu ciekawych kolorach polskiego producenta Werner w klasycznym kształcie karpiówki czyli ogon bobra - JAW Konin czyli Twój wymarzony dach zawsze w najniższej cenie w zawsze wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie.

Tradycyjne gonty WERNER w kształcie karpiówki

Pierwsza powierzchnia klejąca, w postaci szerokiego pasa o właściwościach samoprzylepnych, znajduje się na spodniej powierzchni brytu, druga powierzchnia klejąca w postaci przerywanych pasków bitumu, znajduje się na górnej powierzchni brytu.

Umiejscowienie tych powierzchni na goncie dachowym Werner jest takie, że w trakcie montażu dachówki dolna powierzchnia klejąca brytu znajdującego się w wyższym rzędzie pokrywa się z górną powierzchnią klejącą brytu znajdującego się w rzędzie niższym. Sklejenie się tych powierzchni ze sobą daje silne i trwałe połączenie brytów.

Kolory gontu Werner w kształcie karpiówki:

brązowy

gont werner - kolor brązowy

zielony

gont werner - kolor zielony

czerwony

gont werner - kolor czerwony

grafitowy

gont werner - kolor grafitowy

wzornik

Próbki wzorów i oznaczenia kolorów gontów WERNER

Gont klasyczny WERNER - podwójnie klejony.

Jak wszystkie gonty Werner posiada pas folii zabezpieczającej w spodniej części.

Posiada pasek klejący na częsci kolorowej brytu, a sam efektowny dwukolorowy granulat jest stabilizowany na działanie promi UV co gwarantuje bardzo długą żywotność gontów z zachowaniem żywego koloru.

Gont nowoczesny WERNER - podwójnie klejony.

Powierzchnia górna dachówek bitumicznych wykończona jest kolorowym granulatem ceramizowanym w wysokich temperaturach, dzięki czemu posiada on podwyższoną odporność na działanie promieni UV.

Gont zabytkowy WERNER - podwójnie klejony.

Dachówki bitumiczne Werner Janikowo produkowane są z wyselekcjonowanych surowców spełniających najwyższe wymagania oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.