Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Blachodachówki wg firm JAW Konin - Eksperci od Dachów

Blachodachówki dachowe - podział według firm

Zobacz blachodachówki w wielu ciekawych kolorach oraz wzorach między innymi takich firm jak Lindab, BRATEX Dachy, Balex, Budmat czy Blachstal - JAW Konin czyli Twój wymarzony dach zawsze w najniższej cenie w dowolnych surowcach z hut Arcelor Mittal, Voestalpine, RUUKKI, szwedzkich SSAB lub z aluminium.

Blachodachówki BRATEX Dachy

SCANDINAVIA czyli blachodachówka modułowa w panelach

Teraz i Ty możesz wybrać produkt, który nie ma sobie równych na rynku wśród blachodachówek modułowych w panelach - poznaj dachówkę stalową Scandinavia w powłoce Ceramic Mat z bezterminową gwarancją w atrakcyjnej cenie, która Cię mile zaskoczy.

przejdź do blachodachówek Scandinavia ...

SAVANNA nowoczesna blachodachówka modułowa płaska

Szukasz czegoś wyjątkowego na dach, czegoś co nie będzie ciężkie, a jednocześnie bardzo trwałego ? Zapraszam do zapoznania się z pierwszym tego typu produktem na rynku czyli do blachodachówek modułowych płaskich w panelach Savanna Bratex.

przejdź do blachodachówek Savanna ...

BRATEX Dachy czyli blachy na dachy z dowolnej huty

Wybierz z kilku wzorów blachodachówki i zdecyduj sam o kolorze i o tym z jakiej huty chesz mieć surowiec na dach czyli do wybory huty: Arcelor Mittal, Voestalpine, SSAB, Ruukki czy aluminium hydro.

przejdź do blachodachówek BRATEX ...

Blachodachówki szwedzkie LINDAB SSAB

Oryginalne blachodachówki szwedzkie LINDAB

Wybierz dla siebie tą szwedzką doskonałość teraz w najniższej cenie w Polsce - JAW Konin Regionalne Centrum Dystrybucji LINDAB i skład fabryczny orynnowania zaprasza.

przejdź do blachodachówek LINDAB ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.